gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw==

Jakub

Chceli by ste mať počas tohtoročných Vianoc originálne ozdoby na stromček? Predajcovia sa predháňajú v ponuke, čo všetko si môžete zadovážiť. Niekedy je však menej viac a stačí naozaj málo, aby ste mali naozaj unikátne ozdoby a dekorácie. Zapojte seba a vaše deti do prípravy vianočných ozdôb. Nielenže tak získate nádherné dekorácie, zároveň sa spoločne naladíte na príchod najkrajších sviatkov roka.

Mašličky z ozdobných stúh

Máte doma kopec farebných či ozdobných stúh? Spravte si z nich mašličky, ktoré ozdobia váš stromček. Na mašličky stačí dorobiť slučku na zavesenie a tadá: máte nádherné ozdoby. Trvá to len pár minút a ak si nájdete stuhy v originálnych farbách či zaujímavej potlači, váš stromček bude vyzerať dokonale.

christmas g951297a82 1280

Vyberte sa do lesa na šišky

Ak hľadáte prírodné ozdoby, les je ideálne miesto. Nazbierajte si šišky, na ktoré uviažte jemné saténové stužky a nádherná ozdoba na vianočný stromček je na svete. K zelenej farbe stromčeka sa hnedý odtieň šišky dokonale hodí. Odporúčame ešte použiť strieborné dekorácie a krásny stromček v škandinávskom štýle sa bude tieto Vianoce skvieť vo vašej izbe.

christmas gc493819fc 1280

Ozdobte stromček farebnými brmbolčekmi

Nezabudli ste? Brmbolec sa dá vyrobiť veľmi jednoducho. Naučte tento postup aj vaše deti a sledujte, ako šikovnosťou vašich rúk vznikne veselá a huňatá ozdoba. Náš tip: urobte si viacero maličkých brmbolčekov, vo farbách, aké sa vám páčia a hotové brmbolčeky zaveste na stromček namiesto sklenených gúľ. Ak máte malé deti, budete mať istotu, že tieto gule určite nerozbijú. :)

Vystrihnite si vločky z kartónu

Kartón je vďačný a odolný materiál. Nakreslite si naň vzor vločky, vystrihnite a spolu so svojimi deťmi namaľujte na snehobielu farbu. Ak máte po ruke aj strieborné trblietky, určite ich aplikujte na čerstvo namaľovaný kartón, aby vločky vyzerali ako ozajstné.

snowflakes g2fe0a5cda 1920

Chutné a krásne medovníčky sú dokonalou ozdobou

Nielenže si pri pečení s vašimi deťmi užijete kopec zábavy a u vás doma to bude nádherne voňať, pri pečení zas môžu vaši drobci preukázať svoju kreativitu. Výsledok vašej práce nemusí skončiť len v brušku, môže sa tiež vynímať aj na vianočnom stromčeku.

Inšpirujte sa vianočnými stromčekmi z minulosti

Možností, ako ozdobiť vianočný stromček, je neúrekom. Vráťte sa k dávnym tradíciám a použite na ozdobu oriešky, jabĺčka či sušené ovocie. Zapojte vašu kreativitu a vyrobte si na starosvetský štýl moderné ozdoby. Oriešky natrite zlatou farbou, aby ste im dodali slávnostný vzhľad. A čo takto zavesiť na stromček sušené exotické ovocie, ktoré má zaujímavý tvar? Napríklad taká karambola je ovocie, ktoré po nakrájaní vytvára hviezdu. Takýto tvar sa na vianočný stromček priam žiada!

fruit g0cae8e19d 1920

Originálna ozdoba z hračiek pre deti?

Čo takto zavesiť na vianočný stromček roztomilé hračky vašich detí? Napríklad myšacia víla obľúbenej značky Maileg svojou výškou 10 centimetrov dokáže skvele doplniť ostatné vianočné ozdoby. Myšacia víla má na sebe stužku, aby sa mohla pohodlne zavesiť tam, kde sa vám páči. Touto originálnou dekoráciou dostane váš vianočný stromček ten správny šmrnc.

maileg mys vila dadaboom sk 7

Aké netradičné ozdoby používate na stromček vy?

Výber Článkov

Zanechajte Komentár

Súvisiace Články

  • Continue reading
  • Continue reading
  • Continue reading